İspanyolca Yeminli Çeviri

ispanyolca yeminli çeviri

İspanyolca Yeminli Çeviri

İspanyolca Yeminli Çeviri

Kulağa hoş gelen dillerden İspanyolca, 400 milyonu aşkın kişinin anadilidir. İspanyolca, özellikle aşağıdaki ülkelerde konuşulmaktadır: İspanya, Arjantin, Bolivya, Küba, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Paraguay, Panama, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, ElSalvador, Uruguay ve Venezuela. İspanyolca dilinin iki adet resmi ismi vardır. Bunlar Castellano ve Espanol’dur. Yazıldığı gibi okunan bir dil olan İspanyolca, birçok farklı lehçeye sahiptir. İspanyolca dünyanın en hızlı şekilde yaygınlaşan dilidir. ABD’de ispanyolca konuşan kişi sayısı İspanya’da İspanyolca konuşan kişi sayısından fazladır.

İspanya’da erasmus yapmak isteyen öğrencilerin ispanyolca tercüme ihtiyacı olabilir. Buna ek olarak yurtdışıyla ticaret yapmak isteyen bazı şirket evraklarının İspanyolca yeminli çevirisi gerekmektedir. İspanyolca yeminli çevirmen tarafından tercüme edilen bu evraklar bazı durumlarda noter onayından geçer. Noter onaylı İspanyolca çeviri, bazı kurumlar tarafından istenmektedir. Bu evraklardan bazıları bireysel eğitim vizesi sigorta poliçesi, sigorta poliçeleri, öğrenci belgesi, geçici vergi beyannamesi, gelir vergisi 1001D, KDV beyannamesi 1015, nüfus kayıt örneği, tapu, yerleşim yeri örneği, faaliyet belgesi, nüfus kayıt örneği, ikametgah, evlilik cüzdanı, 4A SGK hizmet dökümü, bordroicmali, 4B emekli aylık bilgisi, adli sicil belgesi, doğum kayıt formül a, evlilik  belgesi formül b, faaliyet belgesi ve vergi levhasıdır.

 

İspanyolca Noter Onaylı Çeviri

Yeminli ve noter onaylı İspanyolca çeviri ihtiyaçları için deneyimli çevirmenler ile çalışmak gerekir. Birçok kurum ve kuruluş, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmet sağlayan tercüme büroları ile çalışmayı tercih eder. Ankara Noter Yeminli Çeviri Bürosu Nero Tercüme hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmetiyle şahıs, kurum ve kuruluşlara İspanyolca noter onaylı ve yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Bu gönderiyi paylaş


Whatsapp
Merhaba
Nero Tercüme
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?